Damskie płaszcze dwurzędowe

Płaszcz to nieodzowny element garderoby jesienno-zimowej każdej kobiety. W nadchodzącym sezonie dominować będzie moda na płaszcze klasyczne i eleganckie, jednak nie będzie to jedyny dopuszczalny styl. Każda z pań na pewno znajdzie coś w sam raz dla siebie, zarówno jeśli chodzi o krój, jak i kolorystykę płaszcza. Ogólnie płaszcze będzie można podzielić na klasyczne, romantyczne, drapieżne, sportowe oraz stylizowane na lata osiemdziesiąte.

Płaszcze eleganckie będą charakteryzowały się prostym krojem, dużymi guzikami i stonowanymi kolorami – głównie popielaty i czarny.  Pewnym urozmaiceniem będą kieszenie i paski. Idealnie będą pasowały do garsonek i kozaków. Również płaszcze sportowe będą pretendować do miana eleganckich. Materiały i zapięcia będą typowe dla odzieży sportowej, jednak kroje z kolei dość dla niej nietypowe, bo klasyczne i eleganckie.

Fantazyjne kołnierze, falbany, rozszerzany dół – to coś w sam raz dla romantycznej duszy. Tego typu płaszcze będą z pewnością prezentowały się bardzo kobieco. Powinny być dobrze dobrane do sylwetki. Jeśli chodzi o kolorystykę najlepiej żeby były raczej jasne. Beż czy jasny brąz powinny być w sam raz.

Tej zimy modne będą motywy zwierzęce – futerka, cętki, paski. Idealna propozycja dla odważnych i drapieżnych kobiet, które będą mogły także zaszaleć wybierając dodatki w kolorze czerwonym. Czerwień w ogóle będzie modna w nadchodzącym sezonie. Właśnie w tym kolorze prezentowane są już teraz płaszcze stylizowane na lata osiemdziesiąte. Jest to z pewnością ciekawa propozycja.

3 Comments

  1. maja 31 grudnia 2011 15:31 Odpowiedz

    ja w tym roku zakupilam wlasnie sliczny kożuszek w sOliverze.. popielaty do kolan.. a kolnierz futrzany 😀 <3

  2. Izabela 1 września 2012 16:28 Odpowiedz

    a gdzie można kupić ten szary prezentowany w artykule?

  3. Emilia 27 listopada 2013 12:19 Odpowiedz

    Gdzie można kupić ten szary płaszczyk??

Dodaj komentarz