Futra damskie

Obrońcy praw zwierząt i ekologowie nie będą zachwyceni, ale tej zimy futra na pewno będą Futra naturalne czy sztuczne?modne i chętnie noszone. Chodzi zarówno o nakrycia wierzchnie, jak i futrzane kołnierze, podszewki, czapki, buty itd. Oczywiście jeżeli ktoś nie chce nosić prawdziwego futra, a jednak chce być trendy może pomyśleć o futrze sztucznym. Jest to zawsze pewien rodzaj kompromisu. Natomiast kilka zasad związanych z wyglądem futra będzie bezdyskusyjnych! Zapoznaj się z nimi jeżli chcesz byc na bierząco z modą.

Po pierwsze istotna będzie długość futra. Powiniem to być raczej rodzaj kurtki niż płaszcza. Długie kroje będą w ogóle nie modne. Ma być krótko i puchato! Jest to bardzo dobra opcja dla wysokich i długonogich pań, które powinny dodatkowo wyeksponować nogi zakładając obcisłe spodnie lub krótką spódniczkę oraz dopasowane kozaki. Dzieki takiemu zabiegowi kobieca sylwetka wygląda szczupło i elegancko

Druga istotna kwestia to właśnie krój – futerko powinno być obszerne i puchate. Dzięki temu na pewno żadna z pań nie zmarznie tej zimy. Pod tego typu kurtkę można będzie założyć gruby sweter, a samo futro też porządnie grzeje. Co prawda od pasa w dół może być trochę chłodniej, ale sprytne kobiety na pewno jakoś sobie z tym poradzą. Jednym z  rozwiązań może być założenie muszkieterek, ktore osłonią odzłonięte nogi przed zimnem. Oczywiście można wybrać na przykład oficerki, ale one nie okrywają kolan.

Jeśli chodzi o kolorystykę modne będą zarówno klasyczne czarne, brązowe czy beżowe futra, jak i w polecanym w nadchodzącym sezonie kolorze czerwonym. Będzie można też wybrać coś bardziej drapieżnego – cętki, paski lub inne motywy zwierzęce, które juz sa hitem na ulicach wielkich miast.

Dodaj komentarz