Karnawałowy makijaż

Jednym z elementów stroju lub kostiumu karnawałowego jest makijaż. Podobnie jak w przypadku ubrania zwykle jest on zupełnie inny niż codzienny make-up. Można powiedzieć, że jest elementem przebrania. W końcu karnawał to najlepszy czas, żeby zaszaleć i wyglądać naprawdę wyjątkowo. Nie trzeba się przejmować, że w jakiś sposób się przesadzi. Jeżeli w ogóle warto kierować się jakimiś regułami przy wyborze swojego karnawałowego wizerunku, to mogą to być aktualne trendy w modzie. Oczywiście co roku zmieniają się one trochę, trzeba więc być z nimi na bieżąco. Jaki makijaż będzie najmodniejszy w karnawale? Jest właściwie kilka propozycji.

Na pewno można zdecydować się na makijaż, który będzie błyszczał i urzekał ciekawymi dodatkami. Mogą to być sztuczne rzęsy, małe brylanciki które dokleja się do nich albo różne odcienie brokatu na  powiekach.  Pomysłów jest tyle, ile kobiet. Jeżeli makijaż ma być naprawdę zdecydowany i odważny można zdecydować się na jego kolorową opcję. Umiejętnie dobrane kolory stworzą bardzo ciekawy efekt. Warto aby tego typu make-up wykonał specjalista.

Kolejna tegoroczna propozycja to podkreślenie oczu wyraźną, grubą kreską. Makijaż niczym Kleopatra warto uzupełnić cieniami w kolorze złota lub srebra. Do tego odrobina brokatu i make-up będzie wyglądał na pewno wyjątkowo. Tutaj tylko jedno ostrzeżenie – rodzaj kreski powinien być dobrze dobrany do kształtu oka. W przeciwnym razie zmniejszy je optycznie, co zwykle nie jest korzystne.

One Comment

  1. Paula 25 stycznia 2011 13:19 Odpowiedz

    Ok makijaż ważny, ale najważniejsza jest jednak sukienka. Ja na tego sylwestra miałam z River Island, świetna była. Lubie tam kupowac bo na przykład ja cos mam a potem czytam w Elle czy Twoim Stylu że jakas aktorka albo piosenkarka ma taka samą na jakiejś premierze, więc wiem że te ubrania sa naprawdę popularne.

Dodaj komentarz