Kobieca moda zimowa

Kiedy nadchodzą chłodniejsze dni trzeba myśleć nie tylko o ładnym wyglądzie, ale też o tym, żeby ubranie i buty były ciepłe. Polska pogoda nie rozpieszcza nas zbyt dużą ilością słonecznych dni, dlatego każda z pań ma raczej opracowane sposoby na to, żeby nie zmarznąć i jednocześnie dobrze wyglądać. Zresztą każdy ze  znanych projektantów mody tworzy co roku nową kolekcję jesienno-zimową. Są to rzeczy modne i oryginalne. W związku z tym na pewno każda z pań ma w czym wybierać.

Damska moda zimowa musi uwzględniać przede wszystkim takie elementy kobiecej garderoby jak płaszcz lub kurtka oraz buty. W tym sezonie modne będą ubrania klasyczne i eleganckie. Oznacza to, że lepiej założyć płaszcz niż kurtkę. Dobrze będą też widziane wszelkiego rodzaju dopasowane żakiety i marynarki, które powinny bez problemu wejść pod prosty, ale szykowny płaszcz, koniecznie z wysokim kołnierzem. Jeśli chodzi o kolory będzie królowała czerń, ale  styliści polecają również czerwień. Do tego typu ubrania bardzo dobrze będą pasowały kozaki na wysokim obcasie lub na szpilce.

Kolejnym tegorocznym trendem są futra. Raz modne raz nie, w tym roku wracają do łask. Nie powinny być jednak zbyt długie. Jeśli chodzi o kolorystykę najlepiej wybrać futro czarne, szare lub brązowe. Do futra zawsze będą pasowały buty na szpilce. Poza tym wszelkie motywy zwierzęce – cętki, paski itd.

Oczywiście nie można zapomnieć o modnych dodatkach zimowych. Czapki, szaliki, rękawiczki, torebki – są to niezbędne elementy ubioru w mroźne zimowe dni. Modna będzie zarówno wełna, jak i skóra i futra. Można też założyć kapelusz, ale tylko jeżeli cały strój idzie w stronę stylizacji męskiej.