Moda na zimę

Bez względu na to czy nadchodząca zima będzie bardzo mroźna czy stosunkowo łagodna trendy w modzie są już właściwie wstępnie ustalone. Znani projektanci mody stworzyli kolekcje zimowe, które będą wzorem i wyznacznikiem dla wszystkich innych twórców mody i ubrań.

Rzeczywiście można już oglądać pokazy mody, na których prezentowane są stroje jesienno-zimowe. Projektanci i styliści radzą już jak ubrać się do pracy, na spacer, na Sylwestra czy Walentynki… Jakie wobec tego będą najmodniejsze ubrania tej zimy?

Kobieca moda zimowa stawiać będzie na elegancję. Proste garsonki, żakiety, płaszcze. Do tego oczywiście modne dodatki – torebka, kozaki, skórzane rękawiczki. Zwolenniczki futer będą mogły je nosić w tym sezonie, ważne aby były krótkie. Nieco inna propozycja dla pań to styl męski, czyli spodnie, kamizelki, koszule, kapelusze. Nie można oczywiście zapomnieć o propozycjach sylwestrowych. Modne będą długie, eleganckie suknie. Warto założyć także rękawiczki, buty na wysokim obcasie i złotą biżuterię. Do ręki koniecznie malutka torebka.

Natomiast męska moda zimowa promować będzie  skórę – kurtka czy płaszcz, byle skórzany. Poza tym modne będą duże rękawice, a na głowę kaszkiet lub czapka z daszkiem. Panowie, którzy wolą bardziej elegancki styl będą mogli pozostać przy klasycznych garniturach i płaszczach. Na pewno będą one dobrze widziane na uroczystościach takich jak Boże Narodzenie czy Walentynki.

Zimowa moda dla dzieci zawsze na pierwszy plan wysuwa ochronę przed chłodem. Natomiast ważne jest również to, żeby ubrania były wesołe, kolorowe i ładne. Nie ma tu jednak ścisłych i bezwzględnych reguł. Dzieci powinny się po prostu cieszyć zimą i swoimi strojami!