Modne dodatki zimowe

Różnego rodzaju dodatki są zawsze niezbędnym uzupełnieniem stroju. Chodzi tutaj zarówno o drobne elementy garderoby, jak i biżuterię.

Projektanci mody w nadchodzącym sezonie zimowym polecają paniom różnorodne nakrycia głowy. W zależności od tego jaki styl wybierze kobieta może to być wełniana czapka we wzory, czapka futrzana lub męski kapelusz. Oczywiście dla kobiety bardzo ważne są buty. Wiele pań najbardziej lubi klasyczne kozaki na wysokim obcasie lub szpilce. Tej zimy będą mogły ubierać je na każdą okazję! Modne będą też oficerki. Buty powinny być dobrze dobrane z torebką. Najlepiej żeby były zrobione z tego samego materiału, w tym samym kolorze i stylu.

Modny mężczyzna powinien tej zimy zadbać o duże rękawice. Właśnie takie będą trendy. Natomiast żaden mężczyzna nie powstydzi się też na pewno eleganckich skórzanych rękawiczek. To już klasyka! Kiedy będzie już ciepło w ręce warto pomyśleć o czymś na głowę. Może to być po prostu wełniana czapka albo czapka z daszkiem, ewentualnie kaszkiet. Wszystko zależy od reszty stroju. Na nogi eleganckie półbuty lub kozaki do kostek.

Właśnie w zimie nadarzają się specjalne okazje na które trzeba pomyśleć o wyjątkowym stroju i dodatkach. Chodzi przede wszystkim o Sylwestra. Do pięknej sukni koniecznie trzeba będzie założyć buty na wysokim obcasie oraz dobrać torebkę – najlepiej bardzo malutką. W tym sezonie modne będą też rękawiczki. Bardzo ładnie będzie wyglądała bransoleta ubrana właśnie na rękawiczkę. Jeśli chodzi o biżuterię dobrze widziane będzie złoto, najlepiej w połączeniu z perłami. Dobrze będzie założyć komplet – kolię lub naszyjnik z kolczykami.