Najmodniejsze ciuchy na zimę

Ciepło, ładnie i modnie – tego zwykle oczekuje się od ubrań na zimę. Jakie będą panowały trendy w tym sezonie?

Jeśli chodzi o damską modę zimową na pewno dobrze widziane będą elegancki i klasyczne ubrania. Dopasowana garsonka, płaszcz z dużym kołnierzem, koniecznie na guziki! Ten bardzo kobiecy styl na pewno przypadnie do gustu wielu paniom. Jeśli nie, mają do wyboru styl zdecydowanie bardziej męski – spodnie, kamizelki, kapelusze. Gdyby nie różnica rozmiarów właściwie można by dzielić szafę z mężem albo chłopakiem. Jeżeli jednak to również nie przypadnie do gustu którejś z pań może wybrać nieśmiertelne futro. W tym sezonie modne będą raczej krótkie futra w kolorach brązu, czerni lub szare.

Męska moda zimowa pozwoli wybierać panom między płaszczami a kurtkami. Natomiast w obu przypadkach można postawić na skórę. Nie jest to może opcja najcieplejsza, ale raczej nie warto spierać się w tej sprawie z projektantami mody. Oczywiście zawsze w modzie pozostają klasyczne garnitury, a w wersji bardziej na luzie – wełniane swetry z grubym splotem.

Nie można też zapomnieć o najmłodszych. Projektanci i styliści nie zaniedbują również kwestii dziecięcej mody zimowej. Nie ma tutaj raczej sztywnych reguł. Zazwyczaj stawia się na kolory, fantazję i zabawę. Poza tym jednak w przypadku ubrań dla dzieci kwestia odpowiedniego zabezpieczenia przed zimnem jest pierwszoplanowa.

Aby upewnić się co i jak należy nosić w nadchodzącym sezonie zimowym warto przejrzeć kilka czasopism z modą, obejrzeć kilka pokazów mody, które puszczane są na wybranych kanałach telewizyjnych, ewentualnie można też spotkać się ze stylistą.