Najmodniejsze kurtki dla kobiet

Kurtka, płaszcz czy futerko – to jeden z poważniejszych dylematów przed jakim stają kTrendy kurtki damskieobiety zanim nadejdzie zima. W najbliższym sezonie modne będą właściwie wszystkie te rodzaje okryć wierzchnich. Z pewnością nie ułatwia to paniom wyboru. Z drugiej strony trendy będzie określony rodzaj każdego z tych ubrań. Płaszcz powinien być elegancki, futerko krótkie, a kurtka – skórzana i z dużym kołnierzem.

Jeśli chodzi o kurtki można powiedzieć, że powinny być w stylu rockowym. Najmodniejsza będzie czarna skóra, ewentualnie w kolorze karmelowym. Bardzo istotnym elementem będzie duży wywinięty kołnierz z wełny, misia lub futerka. Kołnierz taki można postawić w chłodne dni i nie jest wtedy już potrzebny nawet szalik. Kolor kołnierza powinien odcinać się od koloru kurtki. Może być biały, jasno kremowy, albo w jakiś żywych i zabawnych barwach.

Jeżeli któraś z pań nie czuje się dobrze w skórze, będzie mogła oczywiście poszukać kurtki z dzianiny. Natomiast jeżeli kurtka ma być naprawdę modna duży kołnierz będzie nieodzowny. Ubranie to nie powinno też być zbyt długie. Może sięgać najwyżej trochę poniżej pasa.

Tego typu kurtki bardzo dobrze wyglądają do spódnic i sukienek noszonych z wysokimi kozakami. Oczywiście można je też zakładać do spodni, co wydaje się być wersją cieplejszą. Atrakcyjny wygląd jest sprawą niezwykle ważną dla każdej kobiety, jednak kiedy przyjdą prawdziwe mrozy trzeba też pomyśleć o własnym zdrowiu.

Dodaj komentarz