Porady stylisty

Stylista to osoba, która zna rożnego rodzaju tricki pozwalające poprawić wygląd. Znane osoby korzystają z porad stylisty cały czas, dzięki temu tworzą swój idealny wizerunek w mediach. Natomiast tak naprawdę każdy może skorzystać z pomocy stylisty, zwłaszcza jeśli nie ma pomysłu na własny styl.

W jaki sposób może nam pomóc stylista w nadchodzącym sezonie jesienno-zimowym? Przede wszystkim może być pomocny w dobraniu ciepłych i modnych ciuchów. Osoba taka doskonale zna się na panujących trendach, ale na tym nie poprzestaje. Pomaga bowiem dobrać ubranie do sylwetki, typu urody, a nawet osobowości.  W zbliżającym się sezonie moda kobieca będzie miała różne oblicza. Z jednej strony modne będą klasyczne i eleganckie rzeczy, z drugiej styl bardziej męski. Drapieżne panie będą mogły wybrać motywy zwierzęce – panterki i futra mile widziane. Poza tym można uderzyć w nutę militarną. Jednak nawet kiedy już się wybierze jakiś styl nie zawsze wiadomo co z czym połączyć, co wybrać właśnie dla siebie? Tutaj na pomoc przychodzi stylista.

Następnie przychodzi kolej na dobranie modnych dodatków. W zimie oprócz butów i torebki przydatne będą też rękawiczki, szalik, coś na głowę. Dobry stylista dobierze wszystko tak, żeby pasowało do stroju i do danej osoby.

Kolejny krok to wybór fryzury oraz makijażu.  Znowu wszystko powinno być odpowiednio dobrane do ubrania. Natomiast nie zawsze można samemu znaleźć najlepszy kolor włosów dla siebie, najładniejszy sposób ich upięcia, najbardziej seksowne podkreślenie oczu czy ust. Po to właśnie jest stylista! Na pewno warto chociaż raz spróbować skorzystać z jego usług.