Sukienki na Andrzejki

Zabawy andrzejkowe organizowane są najczęściej przez młodzież. Jest to dobra okazja, żeby pobawić się ze znajomymi, powróżyć sobie co przyniesie przyszłość oraz jakoś wyjątkowo się ubrać. Młode damy chętnie ubierają na tego typu imprezy krótkie sukienki. Są one wygodne do tańczenia i pozwalają zaprezentować wszelkie kobiece wdzięki, oczywiście w subtelny sposób. Dobrze dobrana sukienka podkreśla wszystkie uroki bycia młoda osobą. Krótkie sukienki młodzieżowe uszyte są ze smakiem, dzięki temu każda młoda kobieta może wybrać właśnie tego typu kreację na Andrzejki.

Bardzo popularnym typem sukienki na imprezy jest klasyczna mała-czarna. Można włożyć do niej dodatki w dowolnym kolorze i za każdym razem powstaje coś zupełnie nowego i oryginalnego, a na tym chyba zależy nam najbardziej. Poza tym czarny zawsze wyszczupla, jeżeli więc zależy komuś na optycznym skorygowaniu drobnych mankamentów sylwetki czarna sukienka będzie w sam raz. Inne modne kolory w tym sezonie to fiolet, niebieski oraz złoto dla bardziej ekstrawaganckich dziewcząt. Należy jednak pamiętać, że błyszczące sukienki obtycznie powiększają figurę, więc trzeba z nimi bardzo uważać.

Ponieważ są to sukienki na wieczorną imprezę zwykle nie mają rękawów, a wycięcie na plecach jest dość głębokie. Bardzo dobrym pomysłem będzie dobranie zwiewnego szalu do takiej sukienki. Potrzebne będą też buty na obcasach albo jeszcze lepiej na szpilkach, biżuteria oraz torebka. Poza tym oczywiście wcześniej należy zadbać o delikatny makijaż i odpowiednią fryzurę. I można już iść zabawę!

Dodaj komentarz