Sylwestrowa spódnica

Są takie okazje na które warto wybrać naprawdę wyjątkowy strój. Należy do nich z pewnością Sylwester. Poszukując sylwestrowej kreacji można kierować się modą, ale warto mieć też na uwadze że ubiór powinien być niebanalny, nieco szalony i oryginalny. Wiele pań zakłada na tę okazję sukienkę sylwestrową. Wystarczy dobrać do niej odpowiednie dodatki i można ruszać na całonocną zabawę. Jednak więcej możliwości kombinacji kolorów, wzorów i fasonów daje połączenie bluzki i spódnicy, szczególnie jeśli impreza sylwestrowa odbywa się na przykład w klubie. Najczęściej bluzki sylwestrowe są bez rękawów, często odsłaniają częściowo plecy i mają raczej duży dekolt. Jaką spódnicę najlepiej ubrać do takiej góry?

Wszystko zależy od miejsca w którym spędza się Sylwestra oraz od własnego gustu. Jeżeli ktoś woli bardziej eleganckie miejsca i ubiory z pewnością wybierze długą, rozszerzającą się spódnicę. Może ona być w tym samym kolorze co bluzka, ciekawie jednak wyglądają połączenia różnych kolorów. Na przykład czerni i czerwieni. Na Sylwestra można też założyć na przykład złotą lub srebrną spódnicę albo wybrać olśniewającą kreacje z cekinami, która napewno będzie hitem.

Sylwester w klubie lub pubie? Tu najlepiej widziana będzie raczej krótka spódniczka. Może być dopasowana, wtedy jest bardziej sexy. Jednak do tańczenia wygodniejsza będzie rozszerzana spódniczka. Warto pomyśleć o falbankach, frędzelkach, cekinach itp. Spódnica może też być zrobiona z różnych rodzajów, a nawet kolorów materiałów.

Dodaj komentarz