Szpilki na Sylwestra

Sylwester to wyjątkową okazja na którą każda z pań stara się przygotować najmodniejSzpileczki sylwestroweszą kreację i buty. Chociaż panuje wtedy zima na salach balowych i w klubach tanecznych jest zawsze gorąco. Dlatego raczej żadnej z kobiet nie przyjdzie do głowy, żeby do sukienki sylwestrowej zakładać wysokie kozaki czy muszkieterski. Zdecydowanie największą popularnością cieszą się delikatne i elegamckie buty na wysokim obcasie, a jeszcze lepiej na szpilce.

Być może kiedy ma się w perspektywie przetańczenie całej nocy szpilki nie wydają się najwygodniejszym rodzajem obuwia. Jednak z drugiej strony żaden inny but nie nadaje kobiecej nodze tak atrakcyjnego wyglądu. Szpilki są eleganckie i szykowne, wydłużają optycznie nogi, wyglądają dobrze na każdej stopie. Poza tym właśnie szpilki najbardziej pasują do olśniewających  kreacji sylwestrowych – długich lub krótkich, pięknych sukni.

Jakie szpilki najlepiej wybrać na tegorocznego Sylwestra? Po pierwsze obcas powinien być naprawdę wysoki i zwężać się ku dołowi. Poza tym w sezonie 2014/2015 w ogóle modne będą buty z różnego rodzaju oryginalnymi i fantazyjnymi ozdobami. Wszelkie dodatki, klamry, świecidełka będą dobrze widziane. To samo dotyczy butów sylwestrowych. Sam ich fason i kolor można wybrać zgodnie z własnym gustem. Powinny też oczywiście być odpowiednio dobrane do sukni i innych dodatków. Dobrym pomysłem mogą okazać się buty srebrne lub złote, w końcu można trochę zaszaleć na Sylwestra.

Dodaj komentarz